Beseda s ilustrátorkou Markétou Vydrovou, 4.A

Ve čtvrtek 7. března se žáci 3. – 5. ročníků setkali s ilustrátorkou Markétou Vydrovou. Přiblížila dětem své dosavadní ilustrace z knih prostřednictvím krásné prezentace. Přečetla žákům úryvek z její vlastní knihy s názvem Můj skřítek Šalvěj. Odpovídala na dotazy přítomných a všem zájemcům podepsala knihy s jejími ilustracemi.

Paní Vydrová má k naší škole velmi blízký vztah. Nebyla tu v roli hosta poprvé, před několika lety za dětmi přijela spolu s autorem dětských knih Milošem Kratochvílem.

Každé setkání s ní je plné jedinečných chvil. Pro mnohé malé školáky byla beseda s touto spisovatelkou a ilustrátorkou velkou inspirací. Zda jednou někdo půjde v jejích šlépějích, ukáže čas.

Mgr. Jarmila Loudová