Hra na začátku školního roku 5. B

První dny ve škole si děti potřebují opět zvyknout na kolektiv, učitele, režim, povinnosti. Vždy je dobré si zahrát nějakou hru, která děti navnadí a usnadní jim přechod z prázdnin do školního roku. Žáci 5. B si zahráli hru BIngo, kde se musel každý každému podepsat na papír, kde byla políčka s obsahem jejich možné činnosti o prázdninách. Např. Ten, kdo se o prázdninách koupal… Nikdo nesměl na nikoho zapomenout a v každém políčku mohli být maximálně dva žáci. Některým se podařilo podepsat se všem, ale někteří pár spolužáků vynechali. Největší legrace je v tom, že papír má každý na svých zádech a nevidí, kdo už podepsaný je a kdo ne. Potom si každý  svůj papír přečetl a byl zvědavý, kdo jaké měl prázdniny. Nakonec si zapomnětlivci udělali pár dřepů. Co není v hlavě, musí být v nohách.

Mgr. Veronika Válková