Se srdcem na dlani, 4. B

Každého zahřeje u srdce, když slyší slova chvály od druhých, pokud ví, že ho mají lidé z okolí rádi, má dobré přátele,  Hledat na ostatních chyby je snadné, ale dokážeme stejnou měrou i rozdávat radost a ocenit své blízké? O to se snažíme každý rok. V loňském roce jsme si tvořili pochvalnou květinu, do které jsme zapisovali pochvaly spolužákům a paní učitelce. Letos jsme si zvolili motiv srdce. Byl příhodný, vždyť jsme psali upřímné vzkazy svým kamarádům „přímo od srdce“.

Přátelská atmosféra provázela naše kroky po celý den. Pevně věřím, že nám vydrží i nadále.

Dětem často připomínám, že každý z nich je jedinečný, je malý zázrak. Pokud k sobě budeme tolerantní, budeme si naslouchat a ohleduplně budeme vnímat potřeby svých kamarádů, budou chvíle strávené ve škole naplněné pohodou a štěstím.

Pevně věřím, že se budeme mít navzájem stále více rádi, budou z nás dobří kamarádi.

Mgr.Jarmila Loudová a žáci 4. B