Divadlo Polárka 1.-3.třídy

Zážitky z představení  a cesty do divadla dne 28.ledna  zachytili žáci 3.A.

Ve středu 28.1. byl sraz před školou. Jeli jsme do Brna, kde jsme navštívili divadlo Polárka. Viděli jsme příběh o pěti strýčcích, kteří hlídali nemocnou holčičku Minku a vyprávěli jí různé příběhy. Představení se mi líbilo. (Kuba)

Jeli jsme do divadla Polárka. Vysedli jsme z autobusů a šli jsme do divadla. Sundali jsme si budny a potom jsme se už dívali. Měli jsme jednu přestávku, tak jsme se nasvačili. Bylo to moc nádherné, užili jsme si to. (Matouš)

Dnes jsme byli na divadelním představení v Brně. Pohádka se jmenovala Pět báječných strýčků. Minka odjela na hory s tatínkem a pěti strýčky, ale první den onemocněla. Každý den se o Minku staral jeden strýček a vyprávěl jí zajímavý příběh. Divadlo se mi moc líbilo. (Fanda)

Dnes jsme navštívili divadlo Polárka. Po dlouhé cestě autobusem jsme dorazili do Brna. Představení se mi moc líbilo. Bylo legrační a moc hezké. (Kačka H.)

Představení se jmenovalo Pět báječných strýčků, protože bylo o strýčcích, kteří hlídali holčičku Minku, která měla angínu. Vyprávěli jí nepravdivé příběhy a přitom tvrdili, že je to pravda. Nakonec to skončilo tak, že se všichni od Minky nakazili. Divadlo se mi líbilo.  (Ivanka)

Každý strýček vyprávěl pohádku. Mně se nejvíc líbilo, jak se vsadili, kdo chytí většího a vzácnějšího ptáka na své krmítko. Líbilo se mi všechno. Chtěla bych se na to podívat ještě jednou. (Vika)

Pohádka se mi moc líbila. Nejvíc se mi líbila Eskymačka s velikým pozadím. Těším se, až pojedeme zase. (Lucka)

Dnes jsme byli v divadle Polárka. Vystoupení se jmenovalo  Pět báječných strýčků. Líbilo se mi, jak herci zpívali a hráli. I divadlo bylo moc krásné. (Anička)

V divadle se mi líbilo, jak strýčkové vyprávěli pohádky. Byly vtipné. Nejvíce se mi líbila pohádka, jak se strýčkové hádali, kdo bude mít na krmítku většího ptáčka. Bylo to hezké představení. (Deniska)

Dnes se mi v divadle moc líbilo. Dívali jsme se na Pět báječných strýčků. Bylo to moc zábavné. Holčička byla nemocná a strýčkové jí vyprávěli příběhy. Až byla zdravá, onemocněli strýčkové.  (Honzík)

Ve středu 28.1. jsme jeli na představení do divadla Polárka. V představení vyprávělo pět strýčků vymyšlené příběhy nemocné Mince. Nejvíce se mi líbil příběh, ve kterém se dva strýčkové vsázeli o to, na které krmítko přiletí větší nebo vzácnější pták. Moc jsem se nasmála. (Marcelka)

 

 

(při představení se bohužel nemohlo fotit)