VÁNOCE U BROUČKŮ

Na začátku musíme zhodnotit naši velkou soutěž, o které jsme už psali dříve. Jste zvědaví kdo vyhrál?

1. místo Monika Loudová a Matyáš Klíma –   50 bodů
  2. místo Natálie Peichlová – 45 bodů
  3. místo Tereza Tomková a Ondřej Reigl – 30 bodů
  4. místo Sára Šacherová – 28 bodů
  5. místo Nela Strebrinis – 26 bodů

Potom vždy o bod méně měly tyto děti: Ema Káňová a Nela Klímová, Veronika Kunstová, Nella Drápalová,Šimon Kadaňka, Veronika Velebová. Tak to jsou naši nejpilnější soutěžící, protože co bod, to jeden výrobek nebo výkres. Sladkou odměnu si ale zasloužili všichni, jen její velikost odpovídala získaným bodům.

Před Vánoci jsme pilně pracovali a vy se můžete podívat na naše andílky, hvězdičky, závěsy do oken, vánoční stromečky nebo kapříky. Líbí se vám?

V úterý 16.12. jsme měli vánoční besídku. Protože děti z prví třídy měly 4 vyučovací hodiny, čekaly trpělivě u dárečků než došly děti z druhé třídy a poslouchaly koledy. To bylo překvapení! Po vyhodnocení soutěže se mohlo začít rozbalovat a věnovat se hrám. Šikovní hoši složili auta z Lega, děvčata popadla kruhy a veselé hraní mohlo začít. Ježíšek v družince udělal dětem radost a teď se už těší na toho svého doma.

Vaši BROUČCI

Foto: L. Burianová