Vánoce, Vánoce přicházejí, 5.A

Spolu s Vánocemi přichází nádherný čas, kdy chceme druhým dělat radost. Obdarovat je, ukázat jim, že je máme rádi. Vyráběli jsme v „domácím prostředí“ – v naší malé třídě. Nebylo to lehké, protože pro někoho je souboj i manipulace s nůžkami.

Vidina hezkého dárečku pro své rodiče a blízké nás přivedla ke zdárnému konci. Šili jsme jehelníčky, tvořili jsme ozdobné dekorační věnečky a dřevěné kolíčky. Z papíru jsme připravili vánoční přáníčka a zimní věnečky. Jistě potěší více než kupované velké dary.

Zdalipak jste i Vy vyrobili některý z dárečků pro své blízké úplně sami?

Většinou dnes dáváme přednost rychlým nákupům a zapomíná se tak na pravé hodnoty, které Vánoce ve skutečnosti představují.

Naše výrobky pro Vás mohou být inspirací. Možná si některý i vyrobíte. Můžete si je přijít zakoupit na prodejní stánek naší školy na trhy pořádané při ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU v centru města. Těšíme se na vás.

Přejeme všem poklidné Vánoce a pevné zdraví po celý nový rok.

Mgr. Jarmila Loudová a žáci 5.A