DEN DĚTÍ, 4. A

Každý rok slavíme s žáky naší školy DEN DĚTÍ. 3. června kroky dětí nemířily do školních lavic.

Žáci 1. stupně se společně sešli v parku na Réně. Čekalo zde na ně 10 stanovišť, kde si postupně vyzkoušeli svou obratnost a všestrannost. Děti házely na cíl, skákaly do kruhů, proplétaly se pavučinou, procházely překážkovou dráhu. Na malou chvíli se staly detektivy, luštily šifru a hrály v terénu dokonce i pexeso.

Všichni dodržovali stanovený časový harmonogram. Na jednotlivých stanovištích na malé školáky čekali žáci 2. stupně.

Pohyb na čerstvém vzduchu, milá atmosféra umocnily společně strávené chvíle. Nebylo důležité zvítězit, ale absolvovat všechna stanoviště, užít si čas strávený mimo prostor školy v krásné přírodě.

Každý, kdo splnil  všech 10 úkolů, si odnášel kromě dobrého pocitu i sladkou odměnu.

Poděkování patří všem, kteří se na organizaci tohoto dne podíleli, zejména paní Mgr. Milaně Kafkové, která byla hlavní organizátorkou celé akce.

Mgr. Jarmila Loudová