Leden u Dráčků a Lvíčat

….Další zimní měsíc za námi. Začátek měsíce, protože nám nenapadal žádný sníh, tak jsme si zimu vytvořili sami alespoň na papíře v podobě sněhuláků, zimních sportů nebo zasněžené krajiny. Oddělení Dráčků dostalo od Ježíška novou televizi, takže hlavně ranní družina ocenila velkou obrazovku při sledování pohádek. Ještě jednou “ Ježíškovi“  všichni moc děkujeme. Druhou polovinu měsíce jsme chystali a zdobili třídy na Den otevřených dveří ve škole. Pilně jsme tvořili. Oddělení Dráčků vyrobilo sérii akvárii. Tyto výrobky pak měly veliký ohlas z řad návštěvníků DOV. Podívejte se sami. Ke konci měsíce konečně letos napadl tak dlouho očekávaný sníh. Takže jsme se s dětmi dostatečně na něm vyřádili!!!

K. Mattesová