OLYMPIÁDA ŠKOLNÍCH DRUŽIN – OSLAVANY

Vybraní žáci školní družiny se 2.6. zúčastnili Olympiády školních družin v Oslavanech. Soutěžila dvě družstva, za mladší žáky /1.a 2.roč/ – Matyáš Došek, Michaela Holzerová, Denisa Stachová z 1.A, z 2.B Matyáš Klíma a z 2.A Adam Podolský.

Za starší žáky /3.-5.roč./ Sára Šacherová z 3.A, Lucie Kudláčková, Marek Mattes, a Lukáš Kubík z 2.A, Richard Vlašín z 2.B. To není chyba! Tito druháci opravdu soutěžili se staršími dětmi a přesto dokázali veškerou svou energii vložit do závodu a zabodovat.

Soutěžilo se v těchto disciplínách- běh na 60 m, skok do dálky, štafetový běh, běh po kobercích, hod na cíl s kroužky a vytrvalostní běh na 300m. Některých disciplín se účastnili všichni, jiných jen vybraní závodníci. V konkurenci sedmi školních družin se naši malí sportovci umístili na krásném 3.místě. Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a školní družiny a blahopřejeme k úspěchu.

Za malé sportovce Libuše Burianová

Foto: L. Burianová