Rozloučení s ledovou plochou, 3. B

Rozloučení s ledovou plochou

Žáci 3. B a spolužáci z 3. A a z 1. ročníků se v lednu znovu vrátili k bruslení.

Všichni jsme se těšili. Mrazivá zima přišla se zpožděním a dlouho se u nás nezdržela. Mnozí jezdili bruslit na ledovou plochu s rodiči o vánočních prázdninách. Bylo to znát.

Jako obvykle jsem trnula, abychom se všichni vrátili v pořádku. Děti si bruslení bezstarostně užívaly.

Hodinka bruslení je poměrně krátký čas, ale přesto jsme byli všichni příjemně unavení. Kdo neměl čaj z domova, dostal teplý čaj s citronem od paní učitelky.

Školní výcvik bruslení je pro letošní školní rok u konce, ale možností zabruslit si na stadionu v Rosicích bude ještě mnoho.

Návrat na ledovou plochu a příjemně strávené chvíle při bruslení v kruhu rodiny bych přála všem svým žáčkům.

Mgr. Jarmila Loudová