Halloween u čtvrťáků

Halloween si čtvrťáci užili nejen v Aj s pí. uč. Jakešovou, poskládali si kostlivce, zopakovali si zvyky v anglicky mluvících zemích, vyrobili si papírovou dýni a k ní si řekli legendu  Jack o´lantern (legenda o tom jak Jack přelstil ďábla). Do hodiny žáci mohli přijít v převleku, následovala modní přehlídka vtipně komentovaná paní učitelkou a pak jim kostýmy zkritizovala modní policie složená se žáků.

Snímek 003

Dále jsme pracovali s tématem také ve výtvarné výchově, kde kreslili strašidelný hrad tuší a vodovkami. Aby se nám hrad lépe tvořil a byl opravdu strašidelný, přečetli jsme si ve 4.A pohádku Jalovec od bratří Grimmů.

Příjemným a výborným zpestřením byly také muffiny, které nám upekla a nazdobila maminka  Kačky H. Moc jsme si pochutnali:o) Děkujeme!

Snímek 001