BROUČCI – září

Začal nový školní rok a BROUČCI opět pilně pracují. Děti ze třetí třídy vystřídali prvňáčci a začínají si pomalu zvykat na školu. V družince malujeme, stříháme, lepíme, navlékáme korálky a vy si můžete prohlédnout naše sluníčka, sovy, vlaštovičky připravené k odletu nebo ježky. Děti se s velkou chutí pustily do navlékání korálkových přívěsků a pomalu, ale s nadšením tvoří vážky, krokodýly, andílky nebo hlavičky Mikuláše. Nedivte se, za chvilku tu máme Vánoce! J Z čajových sáčků si děvčata vytvořila prostírání a kluci zas vystřihovali auta. Tisk korkovou zátkou je také zábavné. Když něco netvoříme z papíru nebo korálků, kluci si hrají se stavebnicemi a auty, děvčata si oblíbila kruhy a neustále krouží nebo alespoň v kruhu sedí a kreslí si. Podívejte se, jak nám to jde.

Vaši BROUČCI

Foto: L. Burianová