Únor u Dráčků a Lvíčat

Tento měsíc je nazýván “ Měsícem karnevalů, nejrůznějších masek, pestrobarevných ozdob, veselých šašků a klaunů. “

A jako každý rok, tak i letošní, byl ve znamení naší tradiční “ Pyžamové párty „. Natěšené tvářičky a zářící očka patřila všem dětem převlečených do pyžámek. Tančilo se a spoutěžilo o sladkosti. Stoly byly zdobeny nejrůznějšími pamlsky, které si děti přinesly. Podívejte se, jak nám to všem slušelo!

Další část měsíce jsme díky chřipkové epidemii věnovali povídání o bacilech, nemocech, vitamínech a otužování.

Nezapomněli jsme ani na svátek zamilovaných. Vyráběli jsme nejrůznější drobné dárečky pro naše nejmilejší.

Konec měsíce, na ten se všichni nejvíce těšíme, zakončíme “ Jarními prázdninami“.

Odpočineme si od školních povinností a než se nadáme, bude tu další měsíc naší školní docházky.

K. Mattesová, P. Sýkorová