Soutěž o nejkrásnější vánoční fusku 4. B

Poslední školní den před Vánocemi jsme ve třídě soutěžili o nejkrásnější vánoční fusku. Kdo chtěl, přinesl si jeden pár ponožek s vánoční tématikou. Ráno jsme ponožky schovali do tašky, aby nikdo nevěděl, kdo jaké ponožky přinesl. Na začátku vánoční besídky jsem ponožky rozložila na koberec. Každý žák dostal jedno víčko od PET lahve. Byl to bod, který měli umístit k páru, který se jim nejvíc líbil. Ve druhém kole následovala módní přehlídka. Každý se prošel po koberci a snažil se propagovat svoje ponožky. Po skončení prohlídky se opět bodovalo. Vítězem s nejvíce body se stal J. Vlach. Na druhém místě se umístil J. Mattes a na bronzové pozici zazářila K. Vlčková. Odměnou byla naše třídní měna – čtvrťáky.

Ostatní to zvládli také skvěle, ale místa na bedně jsou jen tři.

Krásné Vánoce všem přejí žáci 4. B a p. uč. V. Válková.