Prosinec u Dráčků a Lvíčat

Začátek měsíce jsme zahájili čertovsky. Malovali jsme Čertíky, ale i Andílky a Mikuláše. V oddělení Lvíčat proběhly Čertoviny, kdy si děti v maskách Čertů zahrály hry a zasoutěžily o ceny. Po zbytek měsíce všechny děti vyráběly ozdoby na Vánoce, přáníčka a zdobily si vlastní stromečky. Poslední týden se „Lvíčata“ nabídla, že udělají program na celý den. Kluci nachystali vědomostní soutěž AZ-kvíz a holky vánoční přání. Zahráli si tak na vychovatele a moc se jim to povedlo. Na závěr týdne jsme měly obě oddělení besídky. Ježíšek přinesl spoustu dárečků, zazpívali jsme si koledy a rozkrojili si jablíčka, kde na nás vykoukla hvězdička. Tímto se pro letošek loučíme a všem přejeme šťastný nový rok.

K. Mattesová, P. Sýkorová

Foto: K. Mattesová, P. Sýkorová, J. Vala