Květen a červen u Dráčků a Lvíčat

Není to tak dlouho, co nám začal nový školní rok, byly Vánoce, Velikonoce a než jsme se nadáli je tu konec školního roku a s ním spoustu zážitků. Vyráběli jsme dárečky pro maminky, zdobili jsme naše jména, malovali a tvořili na téma: Léto a Cestování. Na „výpomoc“ jsme měli ve všech odděleních družiny praktikantku, která nám pomáhala i při MDD, kdy děti plnily nejrůznější úkoly s cílem najít poklad. V oddělení Lvíčat se “ zabydlel“ Komisař Vrťapka, s kterým jsme zahráli na detektivy a hledali tak i např. „Ukradené Korunovační klenoty“. V červnu nás navštívili žáci a učitelé ze Sládkovičova, kteří nám přivezli dárečky a dopisy. Tímto bychom se chtěli pro tento školní rok rozloučit a popřát všem krásné a slunné prázdniny. :-)

K. Mattesová, P. Sýkorová