Návštěva ze Sládkovičova v 5. B

Vzájemná setkávání ZŠ a MŠ Karola Kuffnera a ZŠ T. G. Masaryka se již stalo tradicí. Dne 13. června přijelo do naší školy 32 žáků 2. stupně pod vedením 5 pedagogů.

V rámci dne se uskutečnilo i setkání žáků naší třídy (5. B)  a jejich třídní učitelky  s paní učitelkou ze Sládkovičova, s níž  jsme po celý rok realizovali online výuku. Předali jsme si dárečky a pozdravy. Byli jsme šťastní z osobního setkání. Otevřeně jsme si povídali, podělili jsme se s ní o své zážitky z průběhu školního roku a v závěru jsme paní učitelce společně zatancovali.

V našich srdcích zůstaly krásné vzpomínky a radost, kterou jsme sdíleli spolu během společně stráveného času.

Mgr. Jarmila Loudová