Den Země v parku na Réně očima třídy 5. B

Ve čtvrtek 19. dubna se žáci 1. stupně vydali do parku na Réně. Odcházeli jsme postupně. Nejprve se na cestu vydali žáci 1. – 3. třídy, na ně jsme navázali i my – žáci 5. B – spolu s dětmi ze 4. ročníků a se žáky z 5. A.

Žáci 2. stupně si zde pro nás pod vedením paní učitelky Mgr. Milany Kafkové připravili zajímavá stanoviště s přírodovědnými a ekologickými aktivitami.

Počasí nám přálo. Sluneční paprsky nás po celou dobu pobytu v přírodě příjemně hřály. Ocenili jsme kreativitu žáků a paní učitelky. Všechny úkoly jsme si naplno užili.

Žáci naší třídy byli rozděleni do 5 skupin. Nasbírané body z jednotlivých stanovišť rozhodly o nejlepším týmu. Vyhlášení vítězů však probíhalo až následující den ve škole.

Všichni se těšíme na podobné akce v přírodě. Děkujeme všem organizátorům akce za báječné zpestření výuky.

Mgr. Jarmila Loudová a žáci 5. B