Šplh 4. a 5. tříd

Soutěž 4. a 5.tříd ve šplhu

V úterý se konala sportovní soutěž ve šplhu, které se zúčastnili vybraní žáci 4.a 5. tříd. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – dívky a chlapci. Akci po vysvětlení pravidel zahájily žákyně 4.A, za bouřlivého fandění se všem účastnicím a účastníkům podařilo vyšplhat ve velmi výborných časech. Celkem žáci šplhali dvakrát a vždy se o nějakou sekundu zlepšili. Zvítězili však jen ti nejlepší, někdy i o setinu sekundy.

Kategorie dívky                                                                       Kategorie chlapci
1. místo Oulehlová Bára 5.B                                           1. místo Řehořka Jakub 5.A
2. místo Orságová Nikola 4.B                                         2. místo Novotný Michal 5.A
3. místo Sabina Drápalová 5.A                                       3. místo Adam Štěpán 5.A
4. místo Žižková kristýna 4.B                                          4. místo Baštýš Matěj 5.B
5. místo Svobodová Jana 4.A                                         5. místo Melkus Martin 4.B
Všem účastníků byla rozdána sladká odměna a ti nejlepší dostali ceny a diplomy. Děkujeme divákům za příjemnou atmosféru na teto sportovní akci. Těšíme se na toto sportovní klání příští školní rok.

Mgr. Veronika Válková a Mgr. Dagmar Šacherová