Halloween party v 6.C

V úterý 31. října jsme si v hodině angličtiny připomněli tradici starodávného svátku známého v anglosaských zemích jako Halloween.
Někteří žáci si přinesli i kostým nebo alespoň masku, někteří měli jen černé nebo oranžové oblečení. Na úvod jsme si zahráli soutěž se slovy na téma Halloween, potom jsme si poslechli píseň This is Halloween z animovaného filmu „The Nightmare Before Christmas“ režiséra Tima Burtona. Podle textu písně žáci vyhledávali tématicky zaměřená slovíčka ve skrývačce a podle motivů z filmu stříhali siluety postaviček z barevného papíru. Nakonec jsme si zahráli tradiční hru s jablky – „Bobbing for apples“. Za úspěšná řešení a splnění úkolů dostali žáci malou čokoládovou odměnu – očičko nebo pavouka:)