DEN DĚTÍ 2017

Určitě víte že 1.června mají svátek všechny děti.Paní vychovatelky přichystaly „hon za pokladem“. Nachystali kartičky,fáborky a schovaly poklad.

Děti se rozdělily do družstev a vydaly se plnit úkoly.Ty byly umístěny okolo celé školy.Otázky na téma příroda,pohádky,dopravní výchova a první pomoc nebyly těžké ale přesto leckomu zamotaly hlavu. Zvlášť „Včerníčkovi pohádky“ byly oříškem. A Vy víte kdo patří třeba k Malé čarodějnici ?

Nakonec byl ale poklad s malou nápovědou naštěstí nalezen a po zásluze obratem sněden.

Všichni se už těší na příští hru !

Vaši Broučci

Foto L. Burianová , P. Sýkorová