Šála a čepice zahřejí tě nejvíce, 3. B

Šála a čepice zahřejí tě nejvíce

Konečně přišla pravá zima. Ráno jsme ve výtvarné výchově malovali pestrobarevné vzory na soupravy zimního oblečení a ejhle! Rázem začalo za okny chumelit. Měli jsme velkou radost. Tak trošku jsme si zimu přivolali. Už jsme v příchod pravé zimy ani nedoufali.

Opravdu se nám naše práce vydařily. Mnozí žáci obětovali svému výkresu i část svého volného času – čas přestávky. Na obrázcích je zřejmé, jak velkou fantazii malí školáci mají. Byli by z nich skvělí módní návrháři. Na závěr zbývá už jen připomenout, jak je důležité se správně oblékat. Počasí je proměnlivé, což je nejvíc zrádné. Vždy měj na paměti, že bez čepice a šály v mrazivém počasí hazarduješ se svým zdravím. To je tím nejcennějším majetkem v našem životě.

Mgr. Jarmila Loudová